Kameros - Orasoras.lt

Įrengimas ir prekyba

Atliekame visus montavimo darbus, pilnai parengiame prietaisus naudojimui

Garantija

Visoms prekėms suteikiama ne trumpesnė kaip 24 mėn. garantija

Konsultacija ir pagalba

Susisiekite Jums patogiu būdu, mielai patarsime bei padėsime išsirinkti

Servisas

Gaukite aukšto lygio klientų aptarnavimą bei konsultaciją

Apsaugos signalizacijos įrengimas namams ir visiems komerciniams objektams

Turime didelį apsaugos signalizacijoms skirtos įrangos pasirinkimą – nuo bazinių modelių iki sudėtingų modifikacijų. Mūsų parduodama įranga pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis, yra funkcionali, pritaikoma individualiems poreikiams.

Jūsų komforto ekspertai

Patikimos saugumo sistemos

  • Parduodame ir įrengiame didelį signalizacijų, vaizdo stebėjimo sistemų ir joms skirtų priedų asortimentą – nuo įprastų modelių iki kompleksiškų sprendimų.
  • Pas mus rasite didelį vaizdo stebėjimo kamerų, centralių, judesio ir smūgio daviklių, sirenų, pavojaus mygtukų, radiobanginių, belaidės įrangos prekių asortimentą bei komplektuojančių dalių pasirinkimą.
  • Mūsų parduodamos apsaugos sistemos pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis, yra lanksčiai pritaikomos individualiems poreikiams.
  • Kruopščiai atrinkti įrangos tiekėjai, dirbame tik su patikimais.
  • Stengiamės ne tik užtikrinti prekių kokybę, bet ir ieškome įvairių sprendimų tam, kad rezultatas atneštų visapusišką saugumą mūsų klientui.
  • Darbų vykdymui susitinkame su klientu ir pagal pageidavimus parengiame konkretų planą, suderiname ir tiksliai jo laikomės.

Vaizdo stebėjimo kamerų sprendimai objektų stebėjimui ir apsaugai

Parduodame ir įrengiame vaizdo stebėjimų sistemų komplektus, pritaikytus konkretaus objekto stebėjimui ir apsaugai. Galime pasiūlyti sprendimus tiek objekto stebėjimui iš išorės, tiek iš vidaus. Mūsų siūlomi produktai leidžia iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu gyvai stebėti kas vyksta objekte nuotoliniu būdu, įrašyti ir išsaugoti vaizdo įrašus.

Jūsų namų saugumui

Dūmų ir smalkių detektoriai skirti namų ir įvairių kitų patalpų apsaugai bei perspėjimui apie gaisro pavojų. Lengvai ir paprastai montuojami. Mūsų kataloge rasite autonominius ir prie apsaugos sistemų jungiamus dūmų detektorius.