Ar oras oras Daikin gali pakeisti kitą šildymo sistemą?

Dažniausiai šildymo sistema įrengiama kartu su namo statybomis, tačiau technologijos sparčiai keičiasi, todėl nenuostabu, kad atsiranda ir naujesnių bei gerokai modernesnių šildymo sistemų. Tuomet natūralu, kad po kažkiek metų žmonės nori atsinaujinti ir pakeisti savo namuose esantį šildymo įrenginį. Tad jeigu taip nutiko ir jums bei nusprendėte, kad norėtumėte įsigyti ir įsirengti šilumos siurblį, tuomet galite būti ramūs, kadangi ši šildymo sistema gali pakeisti praktiškai bet kokią kitą, o jos montavimas nėra sudėtingas, tad nereikės tam skirti daug papildomų pinigų ir laiko. Be to, ji gali būti prijungta prie jau turimos šildymo infrastruktūros.

Kokios šildymo sistemos populiariausios Lietuvoje?

Atsakant į šį klausimą, reikėtų išskirti daugiabučius, kadangi daugumoje jų yra centrinis šildymas ir sistemos patys pasirinkti gyventojai neturi galimybės, priešingai, negu nuosavuose namuose gyvenantys žmonės. Vienos populiariausios sistemos išskirti negalime, tačiau aptarsime kelias dažniausiai naudojamas. Senesni namai šildomi kietu kuru, kadangi dar pakankamai neseniai tai buvo bene vienintelis būdas apšildyti būstą, tačiau dabar sparčiai tobulėja technologijos ir variantų yra gerokai daugiau. Nemažai žmonių šildosi elektros arba dujų pagalba, tačiau toks būdas nėra pats pigiausias, nors ir pakankamai patogus. Todėl paskutiniu metu sparčiai populiarėja šilumos siurbliai, pavyzdžiui, oras oras daikin įrenginys, kuris yra ne tik efektyvus, bet ir ekonomiškas tuo pačiu metu. Be to, jis yra ir ekologiškas, kadangi į aplinką neišskiria anglies dioksido.

Kokiu principu veikia oras oras daikin šilumos siurblys?

Pagrindinis veikimo principas ir komponentas yra oras, esantis aplinkoje, kadangi būtent jis cirkuliuoja visoje sistemoje, be to, iš šio oro yra gaunama ir šiluma, kuri vėliau naudojama namams šildyti. Tačiau tai gali skambėti labai keisti, juk aplinkos oras yra gerokai šaltesnis, negu vidaus, tai kaip jis gali suteikti dar šilumos? Bet čia jau prasideda fizinės savybės, be to, tas oras, keliaudamas šildymo sistema, kompresoriuje yra sušildomas panaudojant elektros energiją ir tik tuomet keliauja į namų vidų. O vėliau, prieš grįždamas atgal į aplinką jis praeina pro išsiplėtimo vožtuvą, kuris sumažina slėgį ir tokiu būdu atvėsina išleidžiamą orą.

Leave a Comment